JahWise logo svg

Tule tiimi

Liitu meiega ja ole osa meie põnevast teekonnast!

Vabad töökohad

Vaata meie vakantseid töökohti ja leia võimalus liituda meie inspireerivas ja arenevas keskkonnas!
Vabad töökohad

Veebiarendaja astu pardale!

JAHWISE TÖÖKUULUTUS

Veebiarendaja

Otsime osakoormusega käsundus lepingu (VÕS) alusel kogenud veebiarendjat. Sobib teiste projektide kõrvalt, kuid eeldame et sinu paindlikkus reageerida on siiski 24h jooksul tööpäevadel. Kandideerimine kuni 15.05.2024

Meie väärtused

Meil on isejuhtiv tiim!

Meie isejuhtiva tiimi kontseptsioon tähendab, et saame töötada paindlikult, olgu see siis Austraalias, Balil või Eestis. Iga tiimiliige vastutab oma töö eest 100%, julgustades ja toetades üksteist. Meie prioriteediks on klientidele tipptasemel teenuse pakkumine. Meie töökeskkonnas ei ole tasuta banaane ega diivanvoodit lõunauinakuks – need pead ise hankima. Oluline väärtus meie jaoks on vabadus, mis võimaldab meil töötada, kus soovime, ning aeg-ajalt korraldame koostööpäevi erinevates sihtkohtades. Veebikoosolekud tagavad selge kommunikatsiooni kaugtöö ajal.

Liitu JahWise tiimiga!

Kas olete huvitatud meie meeskonnaga liitumisest?

Kui hetkel vaba töökohta ei leidnud, siis ära muretse. Alati ei ole me jõudnud siia töökuulutust lisada, kuid kui me sind kuidagi kõnetasime, siis võta julgelt ühendust.

Oleme avatud ka praktikakohtade pakkumisest.

Eriti oodatud on digiturunduse spetsialistid, veebiarendajad, veebidisainerid, UX- ja UI disainerid, tarkvaraarendajad ning SEO spetsialistid.