JahWise logo svg
Digiturundus

Digiturunduse teenused

Läbimõeldud digiturundus võimaldab sinu ettevõtel jõuda suurema publikuni, sihtida täpselt oma soovitud sihtrühma ja mõõta oma turundustegevuste tulemusi reaalajas ja teha sellest koheseid järeldusi. Üha enam tarbijaid kasutab internetti informatsiooni otsimiseks, toodete ja teenuste avastamiseks ning ostude tegemiseks.
Digiturundus

Milliseid digiturundusteenuseid pakume?

Meie teenuste hulka kuuluvad otsingumootori optimeerimine (SEO), mis parandab veebisaidi tulemust otsimootorites.

Makstud reklaamid (PPC), mis võimaldavad tõhusalt jõuda õige sihtrühmani platvormidel nagu Google Ads ja Meta reklaamid. Lisaks pakume sotsiaalmeedia turundust, mis hõlmab strateegilist sisuloomet ja kampaaniate juhtimist platvormidel nagu Facebook, Instagram, LinkedIn ja TikTok. 

Meie sisuturunduse teenused keskenduvad väärtusliku ja kaasahaarava sisu loomisele, mis kõnetab sinu sihtrühma ja suurendab brändi tuntust. 

Emailiturunduse strateegiad hoiavad sinu kliendid pidevalt informeerituna ja aktiivselt kaasatuna, suurendades seeläbi lojaalsust ja korduvoste. 

Veebianalüütika on kõige alus, et digiturundust targalt planeerida.  Pakume ülevaadet  turundustegevuste tulemuslikkusest, võimaldades teha täpselt andmepõhiseid otsuseid ja pidevalt oma strateegiaid täiustada, et saavutada paremaid tulemusi.

Miks eelistada meid?

Teenused

Usalda oma ettevõtte digiturundus meie hoolde.

Oleme Sinu ettevõtte strateegiline turunduspartner.