JahWise logo svg

Kasutustingimused

Kasutustingimused

Tingimused

Kuidas meie veebisaiti kasutada.

Kasutustingimused

Palun lugege hoolikalt läbi ja mõistke järgnevaid kasutustingimusi enne meie veebisaidi kasutamist.

 1. Üldtingimused

  a. Veebisaidi kasutamisega nõustute nende kasutustingimustega täielikult ja tingimusteta.

  b. Kui te ei nõustu nende kasutustingimustega, palun ärge kasutage meie veebisaiti.

 2. Privaatsuspoliitika

  a. Teie privaatsus on meile oluline. Palun lugege meie privaatsuspoliitikat, et mõista, kuidas me kogume, kasutame ja jagame teie isikuandmeid.

 3. Automaatne kogumine

  a. Me võime koguda automaatselt teatud teavet teie seadme ja veebibrauseri kohta, sealhulgas teie IP-aadressi, veebilehitseja tüübi, keele eelistuse, ajatsooni ja muud sellist teavet.

 4. Intellektuaalomand

  a. Kõik meie veebisaidil sisalduvad materjalid, sealhulgas tekstid, pildid, graafika, logod, helid, videoklipid, interaktiivsed funktsioonid ja muud sisud, on meie omand või litsentseeritud omand.

 5. Keelatud tegevused

  a. Meie veebisaiti kasutades nõustute, et te ei tohi kasutada seda ebaseaduslikul ega lubamatul viisil, sealhulgas sisu kopeerimine, levitamine või muul viisil kasutamine ilma meie eelneva nõusolekuta.

 6. Vastutuse piiramine

  a. Me ei vastuta mingil juhul teie või kolmandate isikute ees mis tahes kahju eest, mis tuleneb teie või kellegi teise veebisaidi kasutamisest või sellest loodud sisu kasutamisest.

 7. Muudatused kasutustingimustes

  a. Me võime aeg-ajalt uuendada neid kasutustingimusi, et kajastada muudatusi meie veebisaidi töös või kohalduvates seadustes. Kui me teeme olulisi muudatusi kasutustingimustes, teavitame teid sellest kas veebisaidil või otse teie e-posti teel.

 8. Kontaktinfo

  a. Kui teil tekib küsimusi nende kasutustingimuste kohta, võtke meiega ühendust aadressil [jah@jahwise.ee].