JahWise logo svg

Küpsised

Küpsised

Tingimused

Kuidas kasutame ja töötleme andmeid

Küpsiste kasutamine ja Teie õigused

Tere tulemast jahwise.ee veebisaidile! Me kasutame küpsiseid, et tagada teile parim võimalik kasutajakogemus meie veebisaidil.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie seadmesse, kui külastate meie veebisaiti. Need võimaldavad meil tuvastada teie seadme ja kohandada meie veebisaiti vastavalt teie eelistustele.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Me kasutame nii sessiooniküpsiseid kui ka püsiküpsiseid. Sessiooniküpsised salvestatakse teie seadmesse ajutiselt ja kustutatakse, kui te oma veebibrauseri sulgete. Püsiküpsised jäävad teie seadmesse ka pärast brauseri sulgemist ning võimaldavad meil tuvastada teid, kui te meie veebisaiti järgmisel korral külastate.

Teie valikud ja õigused

Teil on võimalik oma veebibrauseri seadetes keelata küpsiste kasutamine või kustutada juba salvestatud küpsised. Palun olge teadlik, et kui keelate küpsised, võib see piirata teie võimet kasutada täielikult meie veebisaiti.

Kolmandate osapoolte küpsised

Me võime lubada kolmandatel osapooltel, sealhulgas reklaamivõrgustikel ja veebianalüütika teenusepakkujatel, paigaldada küpsiseid meie veebisaidile, et koguda teavet teie külastuste kohta ja pakkuda teile sihitud reklaame.

Muudatused küpsiste poliitikas

Me võime aeg-ajalt uuendada oma küpsiste kasutamise poliitikat, et kajastada muudatusi meie veebisaidi töös või kohalduvates seadustes. Kui me teeme olulisi muudatusi oma küpsiste poliitikas, teavitame teid sellest kas veebisaidil või otse teie e-posti teel.

Lisateabe saamiseks küpsiste kohta või küpsiste seadete muutmiseks võtke meiega ühendust.