JahWise logo svg
Kodulehe hoolduse paketid ja lisateenuste hinnakiri

Kodulehe hooldusteenused

Suurepärane kodulehe hooldusteenus mõistliku hinnaga. Peidetud kulusid pole. Lisatasusid pole.
Pakett MINI

sobib väikestele organisatsioonidele - Üheleheküljeline leht või kuni kolm sisulehte. Alla kümne plugina ja millel puuduvad integratsioonid.
Iganädalane uuendus.

29€
/kuus
Sisaldab:
*Paketi hinnad võivad muutuda püsikliendil 1x aastas.
Populaarne
Pakett MIDI

sobib neile, kellel on keskmise suurusega koduleht ja mõned lihtsamad ja üksikud integratsioonid. Kuni 20 pluginat.
Igapäevased uuendused.

49€
/kuus
Sisaldab:
*Paketi hinnad võivad muutuda püsikliendil 1x aastas.
Pakett MAXI

E-poodide ja suurema funktsionaalsustega kodulehed või portaalid. Sobib suurematele organisatsioonidele.
Igapäevased uuendused.

89€
/kuus
Sisaldab:
*Paketi hinnad võivad muutuda püsikliendil 1x aastas.
9 põhjust, miks oma kodulehte ja e-poodi järjepidevalt uuendada

Regulaarselt hooldatud kodulehe eelised:

Üks peamisi põhjuseid, miks kodulehte uuendada, on turvalisuse tagamine. Vananenud pluginad ja teemad võivad sisaldada turvaauke, mis teevad lehe haavatavaks häkkerite rünnakutele. WordPressi ja selle lisade regulaarne uuendamine aitab parandada teadaolevaid turvanõrkusi.

Uuendatud ja hästi hooldatud koduleht on usaldusväärsem, mis tähendab vähem peavalu teile ja paremat kogemust sinu kodulehe külastajale. See suurendab ka teie brändi mainet, kui klientidele jääb mulje, et hoolite oma digitaalsest esindusest.

Regulaarne kodulehe ülevaatus ja värskendamine aitab vältida kriisiolukordi, kus tuleb kiirelt reageerida suurtele probleemidele, mis võivad põhjustada veebilehe pikaajalist seisakut, sest su arendaja ei saa kohe reageerida. 

Tehnoloogia areneb pidevalt ja uuendused toovad tihti kaasa uusi funktsioone või parandavad olemasolevaid. Uuenduste kaudu saab koduleht kasutada uusimaid tehnoloogiaid ja pakkuda paremat kasutajakogemust.

Uuendused võivad aidata parandada lehe laadimiskiirust, et muuta see tõhusamaks ja vähem ressursse nõudvaks. Uuendatud kodulehed aga meeldivad otsimootoritele nagu Google. 

Regulaarselt hooldatud koduleht vähendab ootamatute probleemide ja nendega seotud kulutuste riski. Hooldamata jättes võivad väikesed probleemid muutuda suurteks ja kulukateks vigadeks, mille parandamine võib minna oluliselt kulukamaks kui aastamakse kokku. Pluss kaotatud kliendid ja usaldus. 

Korrapärased uuendused aitavad pikendada veebilehe eluiga. Veebileht, mis on ajakohane ja tehniliselt korras, ei vaja tihti suuri ümbertegemisi, mis tähendab, et pikas perspektiivis hoiate kokku veebilehe suuremate uuendiuste ja arenduste pealt.

Algul tundub, et regulaarsed uuendused on kulukad, kuid need on investeering veebilehe tervisesse. Kui hiljem tekivad suuremad probleemid, võivad nende lahendamise kulud olla märkimisväärselt suuremad kui regulaarse hoolduse peale kulutatud summad.

Ei ole midagi halvemat kui teatada klientidele, et kodulehele ligipääs on hetkel piiratud või saite majutusteenuse pakkujalt kirja, et teie leht on häkitud. Kui sinu veebileht on maas, siis sa ei kaota mitte ainult raha, vaid kaotad ka usalduse. Regulaarne veebilehe haldamine ja hooldus on hädavajalik selleks, et tagada teie veebilehe pidev töökindlus ja kättesaadavus.

Meie hooldusteenuseid usaldavad enamik kliente, kellele oleme loonud kodulehe või e-poe. Oleme avatud ka neile, kes on oma veebilehe ise loonud või kasutanud teiste arendajate teenuseid. Kui olete mingil põhjusel oma eelmise teenusepakkujaga koostöö lõpetanud, olete alati teretulnud meiega ühendust võtma..

lisateenused

Milliseid teenuseid saad veel juurde osta?

Ei tea milline teenus või pakett sobib? Broneeri aeg ja teeme sinu kodulehele kiirauditi, et välja selgitada vajadustele vastav pakett või teeme personaalse pakkumise.

Katkised lingid võivad oluliselt halvendada nii kasutajakogemust kui ka teie veebilehe SEO-taset. Regulaarne linkide kontrollimine aitab tuvastada ja parandada neid linke, mis ei tööta. Tegevus hõlmab kõiki sise- ja välislinke. Töötavate linkid aitavad tagada veebilehe usaldusväärsuse ja tagab kasutajate kõrgmea rahulolu, samuti aitab tugevdada saidi SEO positsiooni otsingu tulemustes.

12 kuu lepingu puhul kuu tasu 19 eurot. 

Soovid igakuiselt aru saada, mis on sinu kodulehel toimunud ja mis on tulemusi toonud. Genereerime ja edastame raportid ja selgitame need inimkeeli lahti. Kui sa saad aru oma kasutajate käitumisest, oskad sa teha paremaid äriotsuseid. Kui turunduseanalüütika on veel su kodulehel seadistamata, siis esmalt tuleb alustada sellest. Kehtib ühekordne töö hind vastavalt kulunud ajale. 1h tööd kuus on 29 eurot, kehtib 12 kuu lepingu puhul. Tavahind 70 eurot. 

Sul puudub aega ja oskus oma veebileht algusest lõpuni andmekaitsetingimustele vastavaks viia? Küsi siin personaalset pakkumist.

Eemaldame ja parandame takistused, mis sinu kodulehe kasutajatel võivad tekkida. 1h tööd kuus on 39 eurot, kehtib 12 kuu lepingu puhul. Tavahind 70 eurot. 

Saad aru, et vajad ka veelehte, mis vastaks WCAG nõuetele? Küsi personaalset pakkumist.

Sobib neile, kes ise oma lehte haldavad ja tekib pidevalt küsimusi. Teenus on 1h, hind 39 eurot kehtib vaid 12 kuu lepingu puhul. Tavahind 70 eurot.